Kniha Sexu

„Představ si Eriko, ten můj se úplně změnil.“ Řekla Lenka a uvelebila se v křesle. „Co se zase s Vámi děje, povídej.“ Vyzvala jí Erika a dolila sklenici Vodky. „Tak já začnu od začátku, jo?“ Lenka se napila, ostrost Vodky jí donutila se zatřást a začala své vyprávění…..

„Už několik týdnů neustále přemýšlím, co dělám já špatně. Honza se začal chovat fakt podivně. Nic mu není vhod, při každé příležitosti na mě řve a na dítě taky. Přitom mu nikdy nevadilo, že jsou rozházené hračky na zahradě. Jakmile to uvidí, jde malé vynadat. Když se ozvu, tak jediné co mi řekne je, ať ho nechám být. Prostě to začalo skřípat.“ Stěžovala si Lenka a nevypadala vůbec dobře. Erika napjatě poslouchala a snažila se jí uklidnit. „V každém manželství je něco, nemysli si i u nás to občas skřípe, ale musíš být diplomat a překonat to, třeba na něco přijdeš a bude zase klid.“ Dlouho si povídaly o svých mužských a s příchodem noci se musely obě rozloučit. Lenka sedla na autobus a odjela domů. Vůbec se jí nechtělo jet do toho domácího dusna, ale nic jiného jí nezbylo. Přijela domů, dítě spalo a Honza také. Lehla si do postele a myslela, že noc snad nikdy neskončí. Topila se v přemýšlení, snažila se pochopit Honzovo počínání, jenomže jí to vůbec nešlo. Dalších několik dní se situace opakovala. Honza byl čím dál nepříjemnější a Lenka překousávala každou poznámku. Začínala rezignovat, ale víc se vyhýbala jakémukoli kontaktu s ním.  

Jednou Honza oznámil Lence, že musí zůstat přes noc v práci a tak ať na něj nečeká s večeří.  Lenka tedy večer uložila malou spát, sama byla dost unavená a těšila se, že si alespoň odpočine u televize. „Nejdřív si musím vybrat email.“ Pomyslela si a pustila počítač. Odpověděla na poštu a prohlížela si erotické stránky. Otevřela nějakou povídku a začetla se do ní tak, že nešlo přestat. V tom zazvonil mobil. „Ahoj Lásko, nahraješ mi ten film co jde večer?“ Ozval se Honza a Lenka zase nechápala co se děje. Byl tak milý. „Jasně, že nahraji. Miláčku já bych Tě chtěla,“ řekla Lenka a potěšilo jí, že Honza cítí totéž. „Budeme to muset vydržet do zítra, už se na Tebe těším.“ Odpověděl Honza a musel zavěsit, protože ho už volala práce. „Ach jo, dočtu aspoň tu povídku.“ Zamyslela se nahlas Lenka a znovu otevřela tu stránku. Četla a četla a cítila, jak se jí pod náporem sexuálních vět rozevírá Kundička. Byla tak vzrušená, že se to nedalo vydržet. Zajela svou rukou pod kalhotky a překvapilo jí, jak je Beruška mokrá. Přejela prstem po Poštěváčku a zachvěla se.  Nádherný sex v povídce jí nutil dychtivěji laskat Dírku a víc roztáhnout nohy. Překotně si svlékla kalhotky, aby mohla lépe dráždit svou rozpálenou, chtivou a hladkou Kočičku. Jednu nohu opřela o hranu stolu a druhou nechala pod stolem, přičemž se kolenem opírala o zásuvky.  Už měla potíže se čtením. Moc se na věty nesoustředila, spíš víc vnímala své pocity, které jí zaplavovaly celé tělo. Odraz z monitoru dodával její Lasturce krásný lesk, jako když se měsíc třpytí na hladině vody. Masírovala svůj Venušin pahorek, tvrdý a kluzký. Roztírala své milostné šťávy po celé Broskvičce a prsty zajížděla do žhavé Dírky, jenž se rozpínala a zase smršťovala.  Nohy měla tak daleko od sebe,že jí braly křeče. Vůbec si toho nevšímala, její steny se rozléhaly pokojem a pouliční lampa slabě prosvěcovala pokoj.  Oči měla zavřené, představovala si, že to nejsou její ruce , jenž tak dovedně laskají Berušku, ale ruce Honzy.  Musela na chvíli přestat. Chtěla si orgasmus vychutnat co možná nejvíce a tak se zvedla ze židle a zašla do koupelny. Svlékla si tričko a pustila vodu. Boubelku měla ulepenou od šťáv, které stékaly po stehnech dolů. Zapnula sprchu a položila se do vany.

Nasměrovala proud vody přímo proti Kundičce, nohy přehodila přes okraje vany a vzdychla rozkoší. Orgasmus se nezadržitelně přiblížil a Lenka tušila, že její Dírka touží po něčem velkém.  Znovu se zvedla a zkoumavým zrakem vybírala nejvhodnější láhev šampónu. Připadala si, jako chtivá šílenkyně, která je schopná všeho, jen aby si udělala dobře.  Vybrala si tu nejvhodnější láhev a přiložila si jí k Dírce. Maličko se přecenila, protože šampon byl opravdu dost velký. Netrvalo však dlouho a pod tlakem láhve se Kundička podvolila a polkla plastový konec šamponu. Sprcha nepřetržitě masírovala Klitoris a šampon mizel v promáčené, vyholené a žádostivé Jeskyňce.  Lenka měla dobře zvládnutou techniku, když se dotkla samého dna své Berušky a ucítila, že prsty dosáhnou na touhou rozdováděný análek, zasunula prsteníček dovnitř. To jí absolutně dostalo.  Svaly v Jeskyňce se stáhly a sevřely šampón, horká voda donutila Poštěváček k činnosti a prst v zadečku vyzvedl orgasmus na povrch. Lenka se přestala kontrolovat. Voda cákala po celé koupelně, Lenka se zmítala ve vaně a nohy měla tak roztažené, že jí bolely. Pevně zavřela oči a horkost jí zalila tělo.  Polkla příjemně teplou vodu div se nedusila, křičela na celý dům a rozkoš nebrala konce. Rukou tlačila šampón stále hlouběji do svého lůna, měla pocit, že se celé tělo rozletí na tisíc kousků. Orgasmus odezníval, ale Lenka nepřestávala v onanování. První vyvrcholení, pár okamžiků na to, vystřídalo druhé. Dlouho už tohle nezažila a byla tak šťastná. Ten pocit se nedal vypovědět. Hlavou se jí řítily blesky, střídaly se s černými koly a nebeským prachem. Sametově hebká kůže byla posetá krupičkou příjemného mrazení, jenž se dá docílit snad jedině obrovským orgasmem, jaký nyní prožívala. ´

Druhý orgasmus jí totálně vysílil a Lenka musela s dováděním přestat. Nechala na sebe stříkat sprchu a stále se zavřenýma očima si vychutnávala odcházející vyvrcholení. Ležela ve vaně a málem by usnula. „Ježíši, ten film!“ Projelo jí hlavou a spěšně se celá omyla.  Vypnula vodu a zabalená v osušce běžela k videu. „Uf..stihla jsem to.“ Film právě začínal a Lence se ulevilo. Lehla si na postel proti televizi, uvařila si kávu, několikrát se napila a i přes silnou dávku kofeinu stejně usnula. Probudila se až ráno, kdy její dítě začalo dělat rámus s hračkami. 

Dceru odvezla k babičce, uvařila oběd a celý den se těšila na Honzu. Byla chtivá ještě víc než včera večer. Honza dorazil odpoledne, najedl se a usnul.  A tak se Lenka šla osprchovat. Honza se mezi tím probudil a vystřídal jí v koupelně. Lenka si znovu sedla k počítači a rozhodla se dočíst tu nedočtenou povídku. Honza vyšel z koupelny, tvář čerstvě oholenou a jeho Penis naznačoval další dění. Lenka se však rozhodla, že ho bude trochu napínat a tak se vymluvila na film, který právě začínal. Honza se trošku zaškaredil, ale souhlasil. „Neboj miláčku, sex nám neuteče, jen ten film chci vidět víš?“ Chlácholila ho Lenka a vyndala skleničky ze skříňky. Do každé nalila alkohol a posadila se ke stolu. Honza ležel na posteli a díval se na film. Moc ho však nezajímal a zkoumavě si po očku Lenku prohlížel. Vzrušoval ho už jen pohled na její odhalené stehno, na saténové fialové kalhotky, na bradavky, které i přes černý hedvábný župan vystupovaly do výšky. Ani Lenka film moc nesledovala a  pokoušela se oddálit svou touhu loknutím ostrého nápoje. Nebylo jí to však nic platné. Alkohol jen umocnil její chtivost a tak se rozhodla, déle to neprotahovat. 

Přistoupila k Honzovi a položila se vedle něj. Honza nezaváhal ani na okamžik a doslova z ní strhal to krásné prádlo. Jeho ruka bez rozpaků zajela do klína a pokoušela se rozdráždit Kundičku. Jazyky se střetly a rozehrály bitvu kdo z koho. Lenka se nadzvedla a nastavila svou lasturku Honzovým rtům. Klečela, kolena měla obemknutá okolo jeho hlavy a pozorovala jak Honzův jazyk neomylně zajíždí do Jaskyňky. Prohnula se v zádech dokud nenarazila na tvrdý klouzavý Pyj. Vzala ho do úst a vášnivě ho políbila. Rukou jím pumpovala a jazykem rejdila po celém žaludu. Slíbávala každou kapičku rozkoši, která se objevila na samé špičce naběhlého, lesklého žaludu a v bříšku cítila ten známý pocit šimrání.  Honza prsty rozevíral její Kundičku, zasouval je dovnitř a zase ven, jazykem dráždil poštěváček a zástěrky stydkých pysků.  Jedním prstem obšťastňoval její análek a další se přidaly. Střídal jejich pohyby, jak v Kundičce, tak zadečku a nepřestával slízávat šťávičku z Broskvičky. Lenka už nevydržela a škubla sebou. Orgasmus přišel dřív než by čekala a vzrušeně zakřičela: „Aaaa….nevydržím to!“ To Honzu odzbrojilo a Lence se do úst vyřítil proud teplých spermií.  V zápalu vášně, blaha a rozkoši hltala bělavou tekutinu, vzpínala se jako kůň ve stáji a snažila se, aby jí jediná kapička neunikla. Honza zabořil celá ústa do Broskvičky a bez přestání lízal Poštěváček. Penis pomalu chabl a Honza blaženě vzdychl: „Tak tohle bylo víc než dokonalé.“ Lenka cítila to samé štěstí a svezla se z jeho těla. Políbila ho na tvář, rty měla ulepené od spermií a zavrněla jako kotě.  Najednou se jí zdálo, že žádné problémy nemají, dočista na ně zapomněla a nechtěla si na ně vzpomenout.    „Promiň Lásko, já vím, že jsem protivný, ale ta práce mě ničí. Miluji tě věř mi a budu se snažit, abych myslel víc na Tebe než na potíže v práci.“ Zašeptal jí Honza do vlasů a Lenka ho umlčela: „Pššt.. nech to být, všechno bude zase dobrý.“  Objali se a Lenka věděla, že to ještě není konec dnešního milování. 

Vibrační zajíček -erekční kroužek

 

Tak tahle velice zvláštní pomůcka je opravdu dokonalost sama. Chvíli jsem váhala, jak ho vlastně použít. Je to pomůcka převážně pro muže, ale žena v tom velice rychle najde zalíbení. Přiměla jsem partnera, aby ho tedy otestoval se mnou. Jak on sám tvrdí tak se mu tento zajíček moc zalíbil. Ovšem musím podotknout že je potřeba mít doma lubrikační gel, jinak zajíčka nenasadíte. Partner si ho nasadil na stojící penis a já zapnula vibrace. Bylo to, jako když do něj střelí. Mé rty se přisály na jeho mužství a začala jsem si hrát. Olizovala jsem překrvený žalud a partner začínal šílet. Ovládání se sesunulo k zemi a on nemohl jinak než po několika okamžicích dosáhnout orgasmu. Jakmile se trošku uklidnil, zkusila jsem to znovu, Noc je dlouhá a tak nebylo co řešit. Na vibrace si celkem snadno zvykl a já chtěla cítit jeho penis ve své kundičce.Jakmile se dotknul mé Berušky, už jsem doslova bláznila. Pro změnu jsem nevydržela já. Vibrátoru tak intenzivně vibrovaly ouška, že jsem měla rázem orgasmus. Putovala jsem po pomyslné cestě rájem a nechtěla se vrátit. Vždy když můj partner zarazil penis do mé Jeskyňky, zajíček přejel po Poštěváčku a to se opravdu nedalo dlouho vydržet. Navíc se ani jeden z nás neudržel a nechal orgasmus vyplynout na povrch. Byli jsme jako dvě vybuchující sopky. Já se svíjela rozkoší a on nechápal, co se to děje. Když jsme se trošku odpoutali od těch orgasmů, zkusili jsme to jinak. Nasadili jsme vibrujícího zajíčka na nevibrující náhražku penisu (tzv. dildo). Partner mi jím chvíli přejížděl po klitorisu a ve mně rostlo vzrušení. Nakonec náhražku zasunul do mé rozpálené dírky a ten úžasný nástroj zase narážel na můj Venušin pahorek. To jsem už přestávala i myslet. Mysl se mi zatemnila a já se zmítala v další křeči slasti.

Zajíčka jsme po nočním dovádění pečlivě uložili do krabičky. Pokaždé když chceme mít tak báječný sex, tak máme v rezervě dvě baterie,lubrikační gel a tento báječný silikonový erekční kroužek se zabudovaným vibrátorem a navíc na dálkové ovládání. To opravdu nemělo chybu!

Takže pánové, pokud máte potíže s udržením erekce a přece jen jde na vás před partnerkou stud, pak neváhejte. Jakmile vám penis ztvrdne nasaďte si na něj tuhle hračku a díky zabudovanému vibrátoru uspokojíte velice rychle a nenásilně partnerku a hlavně erekce vám vydrží, takže budete spokojeni oba. Nakonec vám to ani nepřijde a nemáte se za co stydět.

SuperSexshop

    

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s